Özlü öğretmeni ile buluştu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mezunu olduğu Düzce Lisesi’nden Biyoloji Öğretmeni Asuman Demir ve okul arkadaşları ile bir araya geldi.

Özlü öğretmeni ile buluştu
23.11.2020 - 18:11

Eski günlerini ve okul anılarını tazeleyen Özlü, “Asuman öğretmenimin şahsında, tüm öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyor, sağlık ve afiyet diliyorum” dedi.

Özlü öğretmenine çiçek takdim etti.

“24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Özlü, geleceğin mimarı, sevginin, fedakârlığın en somut örneği ve Peygamber mesleği olan öğretmenlere şükranlarını sundu. Emeklerinin karşılığının asla ödenmeyeceğini belirten Başkan Özlü şu ifadelere yer verdi: “Öğretmenlerimiz; eğitim -öğretimin yanı sıra çocuklarımızın tüm hayatlarını şekillendirecek kişiliğin belirlenmesinde,  hayata dair kanaatlerinin düşüncelerinin oluşmasında, geleceğin inşasında büyük emekleri olan örnek insanlardır.

 Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak için yüksek ideallere sahip, güç şartlar altında Anadolu’nun her köşesinde ayrıca içinde bulunduğumuz salgın hastalık sebebiyle evlerinde uzaktan eğitim adı altında görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan, özveri, sabır ve emek harcayan siz değerli öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 Bu duygu ve düşüncelerle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli olan ve görevine devam eden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.”

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız