Son başvuru tarihi 31 Aralık

Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 7256 sayılı kanun kapsamında bazı vergilerin affı ve yapılandırılmasına ilişkin Düzce Belediyesinde de çalışmalar yapıldı. Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ofis ile vatandaşların belediyeye olan borçlarının yeniden yapılandırılması sağlanacak.

Son başvuru tarihi 31 Aralık
1.12.2020 - 16:00

Hükümet tarafından hazırlanan 7256 sayılı kanun gereği ülke genelinde alacakların affı ve yeniden yapılandırılmasını öngören çalışma ile belediyelerin de alacaklarında yeni düzenleme yapılmasına başlandı.  

Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmayla vatandaşların belediyeye olan her türlü vergi, su vebenzeri borçların yeniden yapılandırılmasına başlandı. Oluşturulan ofise başvuruda bulunan tüm vatandaşların belediyeye olan borçları gecikme zammı kaldırılarak yeniden yapılandırılacak. 

7256 sayılı kanun gereğince son başvuru tarihi olan 31.12.2020’ye kadar vergi affı ve yeniden yapılandırma işlemini talep eden tüm vatandaşlar yararlanabilecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız