Gönüllüler "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Türk Kızılay Akçakoca Şubesi Kadın Kolları üyeleri, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Gönüllüler
9.12.2020 - 13:52

Gönüllüler, AA foto muhabirlerinin yıl boyunca çekmiş olduğu fotoğraflar hakkında bilgi alarak beğendikleri kareleri oyladı.

Kadın Kolları üyeleri, "Yılın Fotoğrafları" oylamasında yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" ve haber kategorisinde ise Issam Rimawi'nin "Filistinliler direnişte" fotoğraflarına oy verdi.

Türk Kızılay Akçakoca Şubesi Kadın Kolları Başkanı Fatma Mat, kendilerini en çok Muhammed Said'in yaşam kategorisinde çekmiş olduğu "Muhammed bebeğin mutluluğu" başlıklı fotoğrafın etkilediğini ve favorilerinin bu fotoğraf olduğunu söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız