Teşekkür mektubu sağlıkçılara ulaşıyor

Düzce Valisi Cevdet Atay, koronavirüs salgınında görevlerini canları pahasına fedakârca yerine getiren sağlık çalışanlarımıza mektupla teşekkür etti.

Teşekkür mektubu sağlıkçılara ulaşıyor
10.12.2020 - 15:13

Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Hastane Başmüdürü Fatma Eravcı ve Başhemşire Nevin Şen; sağlık çalışanlarımıza temsili olarak teşekkür mektuplarını takdim etti. 

Koronavirüs salgının başladığı ilk günden bu yana göstermiş oldukları fedakarlıklar için sağlık çalışanlarımıza minnettar olduklarını dile getiren Vali Cevdet Atay, mektubunda “Aylardır sevdiklerinizden uzakta  yapmış  olduğunuz  çalışmalarınızın ve çabalarınızın farkındayız.  Sizleri en kısa sürede sevdiklerinize kavuşturmak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Bizler her zaman olduğu gibi bu süreçte de yanınızdayız. Göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı Düzce halkı ve şahsım adına sizlere teşekkür eder, sevdiklerinizle huzurlu, sağlıklı ve başarılı günler geçirmenizi dilerim.” ifadelerini kullandı.

Vali Atay’ın mektubunun salgın nedeniyle yoğun günler geçiren sağlık çalışanlarımıza moral ve motivasyon kaynağı olduğunu dile getiren Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Balbay, şahsı ve tüm sağlık çalışanları adına Düzce Valisi Cevdet Atay’a teşekkür etti.

Sağlık çalışanlarımızın korona virüs salgınında en ön cephede canları pahasına fedakarca mücadele etmeye devam ettiğini anımsatan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, bu zorlu süreçte özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızı hatırlayarak moral ve destek veren Valimiz Cevdet Atay’a nazik davranışından ötürü teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Saglikci adi altinda saglikci sayilmayan
    Saglikci adi altinda saglikci sayilmayan
    10.12.2020 20:38

    Zaten Saglikda sace hemsire ve Dr.calisiyor..Gerisi ne.Memuru şoförü laboranti rontgencisi tibbi sekreterleri temizlikcileri güvenlikcileri ve diğer saglik teknisyenleri..nedir bunlar.Kenyanin memurlarimi..Ayrimcilik yapmayin..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız