Kira erteleme ve gıda yardımı

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında gerçekleştirilen, Aralık ayı AK Parti Belediye Başkanları istişare toplantısında belediyeler aracılığıyla sosyal destek amaçlı bir çalışma kararı alındı.

Kira erteleme ve gıda yardımı
17.12.2020 - 14:08

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, hükümetin açıklamış olduğu esnafa yönelik destek paketinin haricinde, yerel yönetimler olarak yardımlar yapılmasına karar verdiklerini söyledi.

Keskin, belediyelerin kiracısı olan işyerlerinin kiralarını erteleme kararı aldıklarını ifade etti. Düzce Kahveciler Odası ile yapılan görüşmeler sonucunda da odaya kayıtlı olan ve salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında işyerini kapatan kahveci esnaflara belediyeler aracılığıyla 1000 TL değerinde gıda yardımı yapılmasını kararlaştırdıklarını dile getiren Keskin, “Bu müjdeli adımla beraber zor zamanda yanlarında olmaya, en az zararla bu musibetten hem Düzce’mizin, hem de ülkemizin atlatması için çabalıyoruz. Aldığımız kararları hızlı bir şekilde uygulamaya geçirerek, gelen tedbirlerle birlikte daha ne yapılması gerekiyorsa sürekli istişare ederek yeni kararlar almaya devam edeceğiz. Yerelde Ticaret Odası, Esnaf odaları ve Kooperatif’lere kendi çalışmaları çerçevesinde yardımlaşmaya birbirimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Kardeşlikle, sevgiyle, paylaşarak, birbirimizi anlayarak ve birbirimize destek olarak iyileşeceğiz. Hep birlikte güzel günlere erişmek dileğiyle…” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız