Sezer Huysuz’dan nezaket ziyareti

Sezer Huysuz’dan nezaket ziyareti
18.12.2020 - 13:19

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya yapılan ziyarette Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Judo Düzce İl Temsilcisi Ayhan Alayıldız ve Judo Antrenörü Nermin Alayıldız da yer aldı.

Ziyaretlerine devam eden Huysuz, Valimiz Sayın Cevdet Atay’ı da makamında ziyaret ettikten sonra Gençlik Merkezi bahçesine yapılan Judo Salonu’nda incelemede bulundu. Huysuz, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’ya judoya gösterdiği destek ve yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Nermin Alayıldız’ın öncülüğünü yaptığı Judocu Anneler bir araya gelerek Olimpik Anneler Kadın ve İşletme Kooperatifi’ni kurdu. Bu kooperatife destek olmak için de fikirler sunan Sezer Huysuz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin ile görüştü.

Olimpik Anneler Kadın ve İşletme Kooperatifi’ne destek olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin’e teşekkür eden Sezer Huysuz, kendisine hediye takdim etti.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız