Mecliste yine Düzce konuşuldu

Düzce’nin Fahri Milletvekili olan Mahmut Tanal, Meclis Genel Kurulu’nda yine söz alarak, Düzce’nin sorunlarını gündeme getirdi.

Mecliste yine Düzce konuşuldu
24.12.2020 - 16:13

TBMM Genel Kurulu birleşiminde söz alan CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Düzce’nin sorunlarını bir kez daha dile getirdi.

Konuşmasında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye seslenen Tanal, Düzce’deki çiftçilerin, üreticilerin sorunlarının çözülmesini talep etti.

Türkiye’nin bazı illerine verilen tohum desteğinden Düzce’nin faydalanmadığını belirten Tanal, bu eşitsizliğin giderilmesi gerektiğini kaydetti.

Düzce’de üretilen çeltik ve dane mısır gibi ürünlere yönelik kurutma tesisi bulunmadığını hatırlatan Tanal, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) devreye girerek Düzce’deki kurutma tesisi sorununa çözüm getirilmesi, vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi çağrısında bulundu.

CHP’li vekil Mahmut Tanal ayrıca, Gümüşova ilçesinde vatandaşların tapu sorununun bulunduğunu, bu sorunun da çözüme kavuşturulması gerektiğinin altını çizdi.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız