Caymaz’dan yeni yıl mesajı

Caymaz’dan yeni yıl mesajı
28.12.2020 - 13:26

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Düzce Kurucu İl Başkanı Murat Caymaz, yaklaşan yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2020 yılının zorluk ve acıyla geçtiğine dikkat çekerek, “Yeni yılda parti olarak milletimizin sorunlarına çözüm aramak ve dile getirmek adına da sahadaki çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.

Türkiye’nin 2020 yılında ekonomide, sağlıkta ve sosyal yaşantıda zor günlerden geçtiğini ifade eden Caymaz, yeni yıl dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.

 

“KARANLIĞI AYDINLATACAK IŞIĞI GÖREMEDİK”

2020 yılının tüm dünya gibi Türkiye için de çok zor ve acılı geçtiğine dikkat çeken Caymaz, şu ifadelere yer verdi: “Çin’den yayılan ve devamında bir pandemi olarak dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 virüsüyle beraber bugün geldiğimiz noktada esnafımız, tüccarımız, işletmecimiz ekonomik olarak çökmüş durumda. Eğitimde ve sağlıkta da yaşadığımız sorunlarla kapkara bir yıl oldu. Alınan tedbirlerin yetersizliği ve sağlanamayan destekler neticesinde bu karanlığı aydınlatacak ışığı da ne yazık ki göremedik. Bu noktada 2021 yılında, özellikle aşıların ülkemizde uygulanmaya başlayacak olması bizler için bir şans. Bu şansın yöneticiler tarafından en güzel şekilde değerlendirilerek, mücadeleyi başka bir boyuta taşıması gerekmektedir.

 

“PROJELERİ HALKIMIZLA TARTIŞARAK DEĞERLENDİRECEĞİZ”

2021 yılı, DEVA Partisi olarak bizleri heyecanlandıran, umutlarımızı yeşerten bir yıl olacak. Teşkilatlanmalarımızı başarıyla tamamladığımız bu dönemde yeni yılı 1. Olağan Büyük Kongremiz ile karşılayacağız. Yeni yılda parti olarak milletimizin sorunlarına çözüm aramak ve dile getirmek adına da sahadaki çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Özellikle Düzce’mizde doğa ve ticaret konularını derinden irdeleyecek, projeleri ve atılacak adımları halkımızla tartışarak değerlendireceğiz. Bu düşüncelerle yeni yılı karşılarken tüm milletim ve insanlık adına yeni yılın sağlıklı, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini Rabbimden temenni eder ve yeni yılı kutlarım.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız