İGM, yeni yılın ilk toplantısını yaptı

İl Genel Meclisi (İGM) 2021 yılı Ocak ayı ilk toplantısı 8 gündem maddesini görüşmek üzere toplandı.

İGM, yeni yılın ilk toplantısını yaptı
5.01.2021 - 15:38

İl Genel Meclisi 2021 yılının ilk toplantısını Çiğdem Günal Başkanlığında gerçekleştirdi. İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, meclis üyelerinin yeni yılı kutlayarak, “2021 yılı, 2020 yılında daha güzel bir yıl olur umarım. Alacağımız kararlar ilimize, ilçelerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda, kâtip üye Hasan Ergin tarafından bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanak okundu.

Gündemin 4’üncü maddesi gereği 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun Meclis toplantısı başlıklı 12’nci maddesi 5’inci fıkrası gereğince, 2021 yılı Meclis toplantılarının sesli kaydedilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Ocak ayı 1’inci birleşiminde gündemdeki maddeler görüşüldü. Valilikten gelen teklifler görüşülerek ilgili komisyonlara oy birliği ile havale edildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız