SYDV mütevelli heyeti belirlendi

Düzce İl Genel Meclisi Ocak ayı 3’üncü birleşiminde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli heyetinde görev alacak isimler belirlendi.

SYDV mütevelli heyeti belirlendi
7.01.2021 - 13:54

İl Genel Meclis üyeleri, merkez ve ilçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetine üye seçimi yaptı. Çiğdem Günal’ın başkanlığında yapılan toplantıda, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti belirlendi.

Düzce Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Faruk Kavakoğlu ile Hasan Arslan, Akçakoca İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Ercan Durdubaşoğlu ile Nuri Aşık, Cumayeri İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine İsmail Kurnaz, Hamza Özcan ile Onur Koz, Çilimli İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Aydın Ak, Hasan Kazancı ile Âdem İlgün, Gölyaka İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Bayram Bülbül, Hasan Ali Genç ile Muzaffer Atabaş, Gümüşova İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Erol Subekci ile Turan Çakır, Kaynaşlı İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Mustafa Çillioğlu ile Mustafa Yıldırım, Yığılca İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine Tacettin Çelik ile Yasin Düzgün oy birliğiyle seçildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız