1000 TL’lik alış veriş çekleri dağıtıldı

Düzce Belediyesi, pandemi nedeniyle faaliyetleri kısıtlanan 176 kahvehane ve internet cafe işletmecisi için hazırlanan alışveriş çeklerinin dağıtımına başladı. “Gün dayanışma günüdür” diyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 1000 TL’lik çekleri esnafa teslim etti.

1000 TL’lik alış veriş çekleri dağıtıldı
3.02.2021 - 15:57

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve ilgili oda başkanıyla gerçekleştirdiği istişareler sonucunda faaliyetleri kısıtlanan kahvehane ve internet cafe işleten esnaflara destek verilmesi kararlaştırılmıştı. Koronavirüs pandemisi sürecinde zor dönemden geçen 176 esnafa Bin’er TL’lik alışveriş çekinin dağıtımına başlandı.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binasında yapılan çeklerin dağıtımına katılan ve esnaflarla bir araya gelen Başkan Özlü, “Kısıtlı ve sınırlı imkanlarımızla böyle bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyilerini de yapacağız. Gün dayanışma birlik, beraberlik günüdür. Özellikle içinde bulunduğumuz şu süreçte millet olarak bunu daha iyi gördük ve anladık. Düzce Belediyesi olarak bizde üzerimize düşeni yapıyor ve esnaflarımızın yanında dayanışma halinde olduğumuzu gösteriyoruz. Bir an önce bu salgının bertaraf edilmesini ve normal hayata dönmeyi temenni ediyorum. Yaptığımız bu küçük desteğin bir nebze de olsa esnaflarımıza yardımı olacaktır diye düşünüyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Program, esnaflar için hazırlanan alışveriş çeklerinin dağıtımıyla sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız