Şırnak’a Kardeşlik Köprüsü kuruyoruz

Vatan Partisi Düzce Öncü Kadın Başkanı Ayşe Sönmez, Türkiyenin dört bir yanından Şırnaka kardeşlik köprüsü kurduklarını ifade ederek, “Ülkemizi bölmeye çalışanlar yeniliyor” dedi.

Şırnak’a Kardeşlik Köprüsü kuruyoruz
3.02.2021 - 15:58

Sönmez, yıllardır PKK terörüyle boğuşan Güney Doğu illerinde annelerin “Evlatlarımızı HDP binalarından dağa kaçırdılar, Amerika’ya asker yaptılar, HDP kapatılsın!” diye bağırdıklarını ifade etti.

HDP binaları önünde evlatlarını bekleyen, Şırnak’ta her hafta yürüyüşler yapan annelere, şehit ailelerinin de destek verdiğini dile getiren Sönmez, “Halkımız kucaklaşıyor. Vatan Partili Öncü Kadınlar olarak bizler de bu kucaklaşmaya katkı sağlamak için bir bağış kampanyası başlattık. Şırnaklı 0-18 yaş arası çocuklarımız için kullanılmamış kıyafet, ayakkabı, kırtasiye malzemeleri ve oyuncak bağış kampanyası başlatıyoruz. Vatan Partisi Öncü Kadınlar olarak başlattığımız bu kampanyaya tüm yurttaşları katılmaya çağırıyoruz. Kardeşlik eli uzatıp halkımızın kucaklaşmasına birlik ve beraberliğine destek olmak için vatan partisine üye ol destek ol” diye konuştu.

İletişim için: 0535 511 11 31- 0543 266 81 28

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız