Refüjlerin görsel zenginliği artıyor

Düzce Belediyesi kentin görsel zenginliğini ve ağaç çeşitliliğini artırmak için kentin dört bir yanında ağaç ve çiçek dikim çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Ela Bahriye Oral Bulvarındaki refüje Hatmi Ağacı dikti.

Refüjlerin görsel zenginliği artıyor
4.02.2021 - 16:15

Düzce Belediyesi, kent genelinde yaptığı çiçek ve ağaç dikimi ile Düzce’de her mevsimi güzelleştirmeye devam ediyor. Kentin dört bir yanında çiçek dikimine yaz-kış devam eden Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, park, bahçe, kavşak, D-100 ve D-655 yollarını rengârenk çiçeklerle ve ağaçlarla süslüyor. Ekipler son olarak Ela Bahriye Oral Bulvarındaki refüje Hatmi Ağacı ve çim tohumlaması yaptı.  

Fidan dikim mevsiminde özellikle boş refüjlerde peyzaj çalışmalarını yoğunlaştıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeni ağaçlar dikerek görsel zenginliği de artırıyor. Düzce Belediyesi, kişi başına düşen yeşil alanları artırmak için ağaç dikimi çalışmalarını 2021 yılında da sürdürecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız