Dar gelirli ailelere yardım

Pandemi nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlara Düzce Belediyesi’nin desteği sürüyor. Sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Düzce Belediyesi, dar gelirli ailelere 30 ton patates dağıtıyor.

Dar gelirli ailelere yardım
5.02.2021 - 13:09

Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi ailelere yalnız bırakmıyor. Geçtiğimiz günlerde faaliyetleri kısıtlanan kahvehane ve internet kafe işletmecilerine alışveriş çeki dağıtan Düzce Belediyesi,  sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.  7’den 70’e ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşan Belediye ekipleri, son olarak 30 ton patatesi Düzce’ye getirdi.

20 kilogramlık 1500 çuval patatesi Sosyal İşler Müdürlüğü ve diğer belediye birim personelleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtmak için harekete geçti. Düzce Belediyesi, 30 ton patatesi Düzce’de dar gelirli vatandaşlara ulaştıracak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız