Anneler mangala turnuvası düzenlendi

Düzce Gençlik Merkezi, Judocu Anneler için düzenlediği Mangala turnuvası ilgi gördü.

Anneler mangala turnuvası düzenlendi
5.02.2021 - 13:12

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, Judocu Anneler için Mangala Turnuvası düzenledi. Turnuvaya 18 judocu anne katılırken çocuklar ise kenardan annelerine destek oldu.

Anneler Mangala Turnuvasını, Düzce Vali Yardımcısı Hürrem Süleyman Aksoy, eşi Pembe Aksoy, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Ticaret Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulundan Emine Kurtay ve Sevil Baygut ile Olimpik Anneler Kooperatifi Başkanı Nermin Alayıldız yakından takip ettiler.

Vali Yardımcısı Hürrem Süleyman Aksoy, Gençlik Merkezi bahçesine yapılan Judo Salonu’nda incelemelerde bulundu. Ayrıca okçuluk antrenmanını da ziyaret eden Aksoy, sporcularla sohbet etti.

Anneler Mangala Turnuvası sonunda Tuğba Bedir birinci, Arzu Bilgin ikinci olurken Hilal Sezen ise üçüncü oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız