Ereğli Yığılcalılar Derneği’nde Kongre Heyacanı

Ereğli Yığılcalılar Derneği’nde Kongre Heyacanı
11.03.2021 - 14:56

2004 yılında kurulan Karadeniz Ereğli Yığılca, Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde seçim heyecanı yaşanıyor. Bu güne kadar Yığılca ilçesinde ve Ereğli’deki Yığılcalılara büyük hizmetleri dokunan derneğin 9. kongresi 13 Cumartesi günü dernek binasında gerçekleşecek.

Derneğin Kongresi öncesi açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilmi Tezcan, bu seçimde Başkanlığa aday olduğunu vurgulayarak, “Kurucu üyesi olduğum derneğimizde, 1 yıl Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, 4 yıl da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yaptım. Şimdi bu göreve talibim” dedi.

(Haber: Harun Can Şerbetçi)

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • 2 Mevlüt Yavuz
    2 Mevlüt Yavuz
    11.03.2021 20:39

    Başkan adayımızı Tebrik ediyorum.Bu görevi hakkıyla hiç bir ayrım gözetmeksizin yapacağına canı gönülden inanıyorum.Herşey yığılca için olsun.Başarılar diliyorum.Hayırlı olsun inşallah selamlar saygılar.

E-Gazete

  • 14.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız