Başkan Yardımcılığını bıraktı

Başkan Yardımcılığını bıraktı
12.04.2021 - 10:21

Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, kendi işlerinde yaşadığı sorunlar sebebiyle iki yıldır sürdürmekte olduğu görevini bıraktığını açıkladı. Kasapoğlu, bundan sonraki süreçte meclis üyesi olarak çalışmaya devam edeceğini belirten Kasapoğlu, “Bireysel olarak yaşadığım sorunları aşmadan topluma faydalı olabilmek mümkün olmadığı için tüm gayretimi bu dönemde işlerime vererek ilerleyeceğim” dedi.

Kasapoğlu’nun açıklaması şöyle: “Hayatımın her döneminde ve her kulvarında üstlendiğim her işi elimden geldiğince iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bana maddi ve manevi olarak zarar dahi verse insanları üzmemek, kırmamak, mağdur etmemek üzerine hareket ettim. İstemeden hata da yapsam asla bu niyetimin dışına çıkmadım, hatamı telafi etmek için yine uğraştım. Bundan sonra da yine aynı şekilde devam edeceğim. Bireysel olarak yaşadığım sorunları aşmadan topluma faydalı olabilmek mümkün olmadığı için tüm gayretimi bu dönemde işlerime vererek ilerleyeceğim. Şahsi işlerinde sorun yaşayan birinin her ne kadar iyi niyetli de olsa bu makamda bulunmasını da doğru bulmuyorum.

İşlerimizi daha sağlıklı şekilde ilerletebilmek için mali faaliyetlerimizi geçici olarak durdurduğumuz andan itibaren çok üzücü ve kırıcı şeyler yaşadım. Bireysel olarak diyalog kurduğum, kendimi ifade ettiğim kimsenin benimle ilgili olumsuz kanaate sahip olmayacağını düşünüyorum. Çünkü gerçekten zorluk da yaşasam tüm imkanlarımı seferber edip çare üretmeye gayret gösteriyorum. Bu süreçte hep bunu yapmaya çalıştım. Geçici olarak yaşadığım bu donemi aşacak gücüm ve azmim var. İnşallah belirlediğimiz şekilde ilerleyip tüm sorunlarımızın da üstesinden geleceğiz.

Ancak karşıma çıkan bir zorluğun üzücü ve kırıcı söylemlere dönüşmesi bu sürecin izi olarak bende kalacak. İnşallah kısa bir zaman sonra yine amaç edindiğim şekilde topluma faydalı bir insan olarak hayatıma devam edeceğim. Hayatımın her kulvarında yanımda duran destek olan herkese çok teşekkür ederim.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız