Bilgilendirme eğitimi tamamlandı

Düzce Üniversitesi, TÜBİTAK, Düzce Teknopark ve Düzce TTO iş birliği ile düzenlenen “Horizon Europe - The Next EU Research & Innovation Investment Programme” ve “Horizon Europe – Sosyal Bilimler, Beşeri Bilimler ve Güvenli Toplumlar | 2021 Yılı Çağrıları Tanıtım ve Bilgilendirme Eğitimi” serisi tamamlandı.

Bilgilendirme eğitimi tamamlandı
7.05.2021 - 16:08

Çevirim içi olarak düzenlenen etkinliğe; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Düzce Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Doç. Dr. Özkan Şahin ve TÜBİTAK  Sosyal Bilimler, Beşeri Bilimler ve Güvenli Toplumlar Ulusal İrtibat Noktası Dr. İlknur Yılmaz, Düzce Üniversitesi’nin yanı sıra diğer devlet ve vakıf üniversiteleri ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarından 40’ın üzerinde kişi katıldı.

Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte katılımcılar tarafından gelen soruları Dr. İlknur Yılmaz cevapladı. Toplantının son bölümünde ise; Düzce Üniversitesi ile TÜBİTAK arasındaki etkileşimin ve iletişimin artırılmasına yönelik karşılıklı görüşler dile getirildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız