İlahiyat Camisinde yeni yönetimin hedefi

Geçtiğimiz yıllarda yapımına başlanan Düzce Üniversitesi İlahiyat Cami Derneğinde yapılan kongre ile yönetim kurulu yenilendi.

İlahiyat Camisinde yeni yönetimin hedefi
9.06.2021 - 15:58

Yeni yönetimde Dernek Başkanlığına İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz seçildi. Yönetimde ayrıca Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar,  İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Fırat Akdemir, Düzce Müftü Yardımcısı Yavuz Horoz ve Müftülük Personeli Latif Saygın yer aldı.

Yeni yönetimin hedefi ise bir süredir inşaat ağır ilerleyen caminin yapılacak desteklerle 2 yılda tamamlanarak ibadete açılması. 3500 kişi kapasiteli İlahiyat Camisi, Konuralp ve Beçi Kampüsünü taçlandırıp bölgenin en büyük ibadethanesi olacak. İçinde Kültür Merkezi de bulunan caminin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için hayırsever vatandaşlardan destek bekleniyor.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız