Erdemlilerde kongre ve yeni hedefler

Erdemliler Derneği 8. Olağan Genel kurulunu dernek merkezinde yapılan programla gerçekleştirdi.

Erdemlilerde kongre ve yeni hedefler
10.07.2021 - 14:55

İkramla başlayan program, 8. Olağan kongrenin gerçekleştirilmesi ile devam etti. Cemalettin Arslan’ın Kur-an'ı kerim tilaveti ile başlayan kongrede, divan başkanlığına Mustafa Bozdemir seçildi. Divan heyetinin nezaretinde gerçekleşen kongrede Hasan Karadayı güven tazeledi. 

Yönetim kurulu ve denetleme kurullarında nöbet değişimleri gerçekleşti ve kurullara yeni üyeler seçildi. Geçmiş dönem hesap ve faaliyet raporlarının okunması ve ibrasından sonra yeni dönem hedefleri belirlendi.

Vakıf kurma yolunda çalışmalara başlanması kararı alınırken, vakıf komisyonu kurulmasına da kararlaştırıldı.

Dilek ve temennilerde bir konuşma yapan Düzce MÜSİAD Şube Başkanı Vefa Pehlivan, kuruluşundan beri üyesi olduğu Erdemliler Derneğinin etkin ve insan odaklı faaliyetlerini takdirle karşıladıklarını, diğer STK’lara örnek olacak çalışmalar olduğunu ifade etti ve yeni yönetime başarılar diledi.

Söz alan bazı üyeler de düşüncelerini ve fikirlerini paylaştılar. Toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinden sonra kongre sona erdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız