Milli İrade Geçilmez temalı 15 Temmuz fotoğraf sergisi

Düzce Üniversitesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında “Milli İrade Geçilmez” temalı 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi düzenledi.

Milli İrade Geçilmez temalı 15 Temmuz fotoğraf sergisi
14.07.2021 - 17:06

Anadolu Ajansı’nın destekleriyle düzenlenen sergide; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Genel Kurmay Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Ülkemizin çeşitli şehirlerinde milletimizin gösterdiği kahramanlık öyküleri, fotoğraflar kareleri eşliğinde etkili bir şekilde ziyaretçilerle buluşuyor.

Sergide; darbenin başarısız olmasında devlet-millet bütünleşmesi, halkın demokrasiye bağlılığı, milletin direnişinin önemi ve yazılan demokrasi destanı öne çıkıyor. Hain darbe girişimini unutmamayı, unutturmamayı, 15 Temmuz ruhunu her zaman canlı tutmayı amaçlayan sergi, gelecek nesiller için de önemli bir belge niteliği taşıyor.

Düzce Üniversitesi’nin bu anlamlı gün için düzenlediği Milli İrade Geçilmez” temalı 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi, 14-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında https://sanalsergi.duzce.edu.tr/  internet adresi üzerinden online olarak ziyaretçilere açık olacak.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız