Muhtarlardan belediyeye internet teşekkürü

Göreve geldiği günden itibaren muhtarlara özel önem gösteren, her fırsatta mahallelerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, muhtarların internet sorununa çözüm sağladı.

Muhtarlardan belediyeye internet teşekkürü
21.01.2022 - 12:35
Haber Merkezi
1

Düzce Belediyesi, mücavir alanı içerisindeki tüm muhtarlıklara ücretsiz internet kurulumu gerçekleştirerek hem muhtarlara hem de vatandaşlara fayda sağlıyor. Belediye mücavir alanı içerisinde bulunan muhtarların yaşadığı internet sorunu için yeni modemler ile kurulumunu sağlandı. Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri muhtarlıkları dolaşarak yeni modemlerini kurdu ve Wi-Fi hizmetini de muhtarlık çevresinde vatandaşların kullanımına açtı.

BAŞKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR ETTİLER

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün internetin muhtarlıklara kurulmasına teşekkür eden Demetevler Mahallesi Muhtarı Fedai Gönülşen, “ Muhtarlık binasına ücretsiz internet kuruldu. Vatandaşlarımız bu hizmetten faydalanabiliyor. TC kimlik numarasıyla telefonundan internete girebiliyor. Muhtarlık binamızda da bize fayda sağladı. Dünya ile irtibatımızı kuruyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Muhtarların bilgisayarlarında ve yazıcılarında da sorun yaşadıklarında yardımcı olan Düzce Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri, muhtarlardan gelen talepleri anında çözüyor.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hasan ozlu
    Hasan ozlu
    21.01.2022 19:20

    Sayin Baskanin bu hizmeti gerçekten çok değerli zira mahallenin muhtarınin ve de vatandaşların da bu hizmetten faydalanabiliyor olmasi muhteşem. Bu bir vizyon meselesi. Duzce için çok büyük bir şanstır sayin Özlü, bu itibara kendisine ve ekibine başarılar diliyorum.

E-Gazete

  • 26.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız