TOBB 78. genel kurulu çevrimiçi olarak gerçekleştirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurulu Birlik Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında 365 Oda ve Borsanın çevrimiçi Genel Kurul Sistemine bağlanması ile gerçekleştirildi.

TOBB 78. genel kurulu çevrimiçi olarak gerçekleştirildi
14.05.2022 - 14:37
Haber Merkezi

Tüm Türkiye’deki TOBB Delegelerinin katılımlarıyla gerçekleşen Genel Kurul’a Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Üyeleri ve TOBB Delegeleri Ertan Taşlı, Erdoğan Bıyık, Hasan Arslan, Hikmet Mutlu, Genel Sekreter Mürvet Gül Turhan, Genel Sekreter Yardımcıları Zeynep Cebeci ve Şenol Keten katılım sağladı.

Covid-19 tedbirleri nedeniyle çevrim içi gerçekleşen genel kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, açılış konuşmaları, TOBB 2021 faaliyetleri gösterimi, Yönetim Kurulu ve Komisyon raporlarının sunularak oylanması ile devam ederken, dilek ve önerilen gündem maddelerinin görüşülmesi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kapanış konuşmasıyla sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız