KYGM Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Düzce'yi ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü (KYGM) Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Düzce’de yurtlarda kalan öğrencilere yönelik yapılan projeler ve faaliyetler hakkında yurt müdürleri ile Düzce Gençlik Merkezi'nde toplantı gerçekleştirdi.

KYGM Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Düzce'yi ziyaret etti
19.05.2022 - 15:50
Haber Merkezi

KYGM Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Düzce’yi ziyaret etti. Özdemir, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Hizmet Müdürleri, Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri, Yurtlar Eğitimcileri ve manevi rehberler ile Düzce Gençlik Merkezi’nde toplantı gerçekleştirdi. Ali Özdemir, Düzce’de yurtlarda kalan öğrencilere yönelik yapılan projeleri ve faaliyetleri dinledi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, KYGM Müdür Yardımcısı Ali Özdemir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tablo hediye etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız