Cadde baştan aşağıya yenileniyor

Düzce Belediyesi, vatandaşların güvenliği ve yürüyüş sağlığı için şehrin dört bir köşesinde bordur ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Aziz Yıldırım caddesinde çift yönlü kaldırım çalışması başlattı.

Cadde baştan aşağıya yenileniyor
20.05.2022 - 11:23
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kaldırımları yenileme ve yeni caddelere kaldırım oluşturma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehir merkezinde Gaziantep Caddesi, Atatürk Bulvarı, Spor Sokak, Anıtpark meydanı gibi vatandaş yoğunluğunun olduğu bölgelerde kaldırımlarda bakım ve onarımlara başlayan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yeni caddelerde de vatandaşları mağdur etmiyor.

Geçtiğimiz yıl açılan ve Fenerbahçe’de uzun yıllar kulüp başkanlığı yapan Aziz Yıldırım’ın isminin verildiği caddenin kaldırımları da yapılmaya başladı. Parke taşı ile döşenen yeni kaldırımlar yaklaşık 3 metre olacak. Cadde boyunca sağlı ve sollu olarak başlanan kaldırım çalışması sonrasında yayalar rahatlıkla caddeyi kullanabilecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız