A Grubu SSCI İndeksli Q1 dergisinde yazar oldu

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayfer Gedikli, mineral ve fosil yakıt çıkarımı, üretimi ve kullanımı ile ilgili ekonomi ve politika konularını inceleyen A grubu SSCI indeksli Q1 uluslararası bir dergi olan Resources Policy adlı dergide konuk yazar oldu.

A Grubu SSCI İndeksli Q1 dergisinde yazar oldu
20.05.2022 - 17:49
Haber Merkezi

“Dijital Çağda Yapay Zeka, Finansal Piyasaların Bozulması ve Doğal Kaynak Ekonomisi” konulu Resources Policy (Kaynaklar Politikası) dergisinin bu özel sayısında Prof. Dr. Ayfer Gedikli, her alanımıza giren dijitalleşme hakkında yaptığı akademik çalışmalarını paylaştı.

Çıkardığı bu sayısında Dijital bozulmanın yönlerini içeren Resources Policy dergisine https://www.journals.elsevier.com/resources-policy/call-for-papers/artificial-intelligence-disruption-of-financial-markets-and-natural-resources-economy-in-the-digital-era internet adresinden ulaşabilirsiniz.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız