TRADEF’te doluluk yüzde 80

Batı Karadeniz’in ilk karma fuarı olma özelliğini taşıyan Türkiye-Ortadoğu Ticaret Fuarı TRADEF’te stant doluluk oranı yüzde 80’i geçti. Kastamonu Kuzeykent Fuar Alanında bu sene 21- 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek fuara özel firmaların yanı sıra kamu kurumları da yoğun ilgi gösteriyor.

TRADEF’te doluluk yüzde 80
25.05.2022 - 15:19
Güncelleme 25.05.2022 - 15:38
Haber Merkezi

Kronospan, Teksan Jeneratör, Üntel Kablo, İdeal Model, Tahriksan Redüktör, TSP Makine, Dof Robotic, Reis Gıda’nın aralarında bulunduğu 70’e yakın Türkiye’nin seçkin sanayi kuruluşunun stant açacağı fuarda Kastamonu Valiliği, Kastamonu Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odasının yanı sıra Zonguldak Valiliği, Darıca Belediyesi ile Araç, Azdavay, Çatalzeytin, İhsangazi, Tosya, Pınarbaşı Belediyeleri de yer alacak.

Ulusal ve uluslararası tanıtımın yanı sıra bölgede de bilgilendirme çalışmalarıyla birlikte davetler devam ediyor.

Konuyla ilgili bilgi aktaran İstamonu Medya ve Fuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Karadeniz, “Konuk ülke ve iş geliştirme platformunun oluşturulacağı TRADEF’te yerli markalarımızın yoğun ilgisi bulunuyor. Fuara dört ay kala stant doluluk oranı yüzde 80’i geçti.  Fuarın bölge adına gerçek bir tanıtım ve iş forumu olma özelliği taşıması için tüm çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

TRADEF’in Batı Karadeniz’de kapsamıyla ilk olacağını kaydeden Karadeniz, “Turizm çeşitliliği, keşfedilmemiş güzellikleri, tarım ve sanayinin birlikte geliştiği ve ekonomiye önemli katkılar sunduğu Batı Karadeniz’de mahalli ve yerel idare birimleri, sanayi ticaret odaları, kalkınma ajansları, özel kurum kuruluş ve iş dünyası derneklerinin birlikte hareket edeceği TRADEF, bölge adına gerçek bir tanıtım ve iş forumu olma özelliği taşıyor” diye konuştu.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız