“Ne Kadar Gerçek, Ne Kadar Sanal?”

15-21 Mayıs 2022 “Gençlik Haftası” kapsamında; Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ve Düzce Üniversitesi işbirliğinde üniversite gençliğinin işlevsel ve üretim odaklı sosyal medya kullanımı, ve farkındalık oluşturulması amacıyla “Gençlik ve Sosyal Medya Ne Kadar Gerçek Ne Kadar Sanal” konulu söyleşi programı yapıldı.

“Ne Kadar Gerçek, Ne Kadar Sanal?”
25.05.2022 - 16:47
İHA

Düzce Üniversitesi Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda üniversite gençliğinin katılımıyla gerçekleştirilen programda; Düzce Üniversitesi Öğretim üyesi Oğuzhan Kendirli tarafından “Sosyal medyayı nasıl kullanıyoruz? Sosyal medya ne kadar gerçek, ne kadar sanal?‘’ konuları tartışılıp çözüm önerileri ele alındı.

Programda ayrıca Öğretim Üyesi Oğuzhan Kendirli tarafından üniversite gençliğine güvenli internet kullanımı konusunda gerekli bilgilendirmelerde bulunuldu.

Söyleşi programına Düzce Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Başkan Yardımcı Uzman Dr. Sabri Aktüre, Şube Müdürü Fazlı Bayraktar, yüksekokul öğretim üyeleri, üniversite öğrencileri ve diğer ilgililer katıldı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız