Bir protokole daha imza atıldı

Düzce Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) arasında bilimsel alanda ortak çalışmalar ile düzenlenecek eğitim faaliyetlerini kapsayan protokol imzalandı.

Bir protokole daha imza atıldı
26.05.2022 - 13:17
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Rektörlük binası Genel Sekreterlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokole; Düzce Üniversitesi adına Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, MARKA Adına ise T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Çöpoğlu imza attı. Protokolde Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevcan Öztemiz ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) İl Koordinatörü Kerim Ekrem de hazır bulundu.

Düzce Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde öğrenim gören gençlerin girişimciliği bir kariyer fırsatı olarak değerlendirmelerini sağlamak amacı ile oluşturulan protokolle; yeni girişimcilerin ortaya çıkmasını sağlayacak profesyonel destek hizmetlerinin sunulmasına fırsat sağlıyor. Tarımsal girişimciliğinin artırılması ve tarıma yönelik devlet destekleri konusunda farkındalık oluşturulması konusunu da içeren protokol, tarafların iş birliği ile düzenlenecek beş günlük “Tarımsal Girişimcilik Eğitimi” programına ilişkin usul ve esasları kapsıyor.

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız