Yeşilyayla'da başlayan yürüyüş Dereköy'de bitti

Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde 400 kişinin katılımıyla Gümüşova İlçesi, Yeşilyayla ve Dereköy arasında doğa yürüyüşü etkinliği gerçekleştirildi.

Yeşilyayla'da başlayan yürüyüş Dereköy'de bitti
30.05.2022 - 16:30
Haber Merkezi

Doğa yürüyüşü etkinliği, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Gümüşova Kaymakamlığı, Gümüşova Belediye Başkanlığı ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile düzenlendi.

Etkinliğe Düzce Valisi Cevdet Atay, Vali Yardımcı Süleyman Hürrem Aksoy, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak, protokol üyeleri, Düzce Üniversitesi öğrencileri, Düzce Oryantring Doğa Sporları Kulübü üyeleri ile farklı birçok doğa sporları kulübü üyeleri katılım sağladı.

400 kişinin yer aldığı doğa yürüyüşü programı, Gümüşova İlçesi Yeşilyayla Köyünden başlayıp, Dereköy Piknik ve Mesire alanına kadar devam etti. Yoğun ilgi gören organizasyon Dereköy Mesire alanında gerçekleştirilen yemek ikramının ardından Düzce Üniversitesi öğrencileri tarafından verilen mini müzik dinletisi sonrasında tamamlandı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız