Modern duraklar hizmete başladı

Düzce Belediyesi tarafından taksici esnaflarının daha sağlıklı ve nezih şartlarda hizmet sunabilmeleri adına başlatılan modern taksi duraklarının üretim çalışmaları devam ediyor. İmalatı tamamlanan 3 taksi durağı yeni yerlerinde hizmet vermeye başlarken, eski duraklar da ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılıyor.

Modern duraklar hizmete başladı
31.05.2022 - 17:47
Haber Merkezi

Düzce Belediyesinin öz kaynakları ile hayata geçirdiği ve taksici esnaflarının daha nezih ve sağlıklı ortamda hizmet vermelerini sağlayacak modern taksi durakları yeni yerlerinde hizmet vermeye başladı.  Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde üretim çalışmaları devam eden duraklar Çoban, Kervan ve Park Taksi alanlarına yerleştirildi.

ESKİ DURAKLAR DEĞERLENDİRİLİYOR

Aynı dizaynda üç farklı metrekare ölçeğinde yapılan duraklar yeni yerlerinde hizmet vermeye başlarken, eskiyen duraklar ise müdürlük ekipleri tarafından alınarak tadilattan geçiriliyor. Elden geçirilen duraklar daha sonra güvenlik noktası olarak ve belediye birimlerinin ihtiyaçlarına göre kullanılır hale getiriliyor.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız