İstifa depremleri

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk'un istifaları şok etkisi yarattı...

İstifa depremleri
1.06.2022 - 16:43
Güncelleme 1.06.2022 - 17:01
Haber Merkezi
1

Düzce Üniversitesi ve AK Parti Düzce Teşkilatı bugün adeta çalkalandı. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ın YÖK tarafından istifasının istendiği yönündeki duyumlar üzerine ulaştığımız üniversite kaynakları, Rektör Çakar'ın istifa haberini doğruladı. Rektör Çakar'ın konuyla ilgili olarak bir açıklama yapmaya hazırlandığı da öğrenildi. 

Öte yandan AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk da yaptığı bir basın açıklaması ile duyurdu. Asuk şunları söyledi, “AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına geldiğim günden beri gerek teşkilatımın sorumluluklarını, gerekse Düzceli hemşerilerimiz ile olması gereken gönül bağını daha üst seviyelere getirmek için ben ve yönetim kurulu üyelerim gayretle çalıştık.

İl Başkanım Sn. Mustafa Keskin ve yönetiminin desteği, Belediye Başkanımız Sn. Faruk Özlü ’nün Düzce adına yaptığımız her faaliyetle şahsıma ve yönetimime verdiği güç ile büyük mesafe de aldık.

Kadın Kolları Başkanlığını yürütürken çalışma hayatımda mesai saatlerimin eksiklerini gece yarılarına kadar çalışarak telafi etme gayretimden de asla vazgeçmedim. 2023 hedefine ilerlerken hem iş hayatımı, hem ailemi, hem de Kadın Kolları Başkanlığında beklenen yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyorken görevi layığıyla yapma adına şu andan itibaren yürütmekte olduğum Düzce Kadın Kolları Başkanlığından ayrılıyorum.

Çalıştığım işlerde daha verimli olmakta Düzce için hizmet olacaktır. Hayatımda yapmaktan en çok mutluluk duyduğum sosyal sorumluluk proje ve çalışmalarına da kesintisiz devam edeceğim. Bir AK Parti neferi olarak dün olduğu gibi bugün de ülkem, Genel Başkanım Cumhurbaşkanım Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve partim için çalışmalara aynı ruhla aynı azimle devam edeceğim.”


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • murat aksu
    murat aksu
    7.06.2022 15:24

    Bir düzceli olarak tarafsız baktığımda üniversitede bir değişiklik göremiyorum.. ne varsa eskiden kalma.. maalesf..hırs ,ego tavan ama icraat yok

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız