Destekçilere teşekkür belgeleri verildi

Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde başlatılan Gönülden Gönüle Öğreniyorum Projesi’ne destek veren eğitmenlere teşekkür belgeleri verildi.

Destekçilere teşekkür belgeleri verildi
4.06.2022 - 14:48
Haber Merkezi

Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan öğrencilere çeşitli konularda eğitimler verilmesi için Gönülden Gönüle Öğreniyorum Projesi başlatıldı. Dönem boyunca gönüllü olarak çeşitli eğitmenler, Gençlik Merkezi’ndeki öğrencilere eğitimler verdi. 

Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı, eğitimlerin sona ermesinin ardından eğitime gönüllü olarak destek veren eğitmenlere teşekkür belgesi verdi. Yazıcı, “Proje dahilinde öğrencilerimize eğitim vererek güzel hikayeler biriktiren, kendi öz kabuğu içinde tohumunu ve ağacını yetiştiren, alfabetik hiçbir tanımlamaya sığmayacak işler çıkaran gençlerimize teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu. 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız