Kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı gerçekleştirildi

Düzce’de Kadına yönelik şiddetle mücadele, izleme ve değerlendirme toplantıları düzenli olarak gerçekleştirilirken, son toplantı ilgili kurum kuruluşların katılımı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde yapıldı.

Kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı gerçekleştirildi
6.06.2022 - 16:28
Haber Merkezi

Düzce’de kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor. Mücadele çerçevesinde Düzce Valiliği’nin öncülüğünde kurulan İzleme ve Değerlendirme komisyonunun alt teknik kurulu toplantıları da düzenli olarak hem il de hem de ilçelerde gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede son toplantı Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İzleme ve Değerlendirme Alt teknik kurulu toplantısı, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde paydaş kurum ve kuruluşların katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda kadına yönelik şiddet eğiliminde olabileceği kişilerin izlenilmesi ve olumsuz bir durum yaşanmaması için çalışma yapılması görüşüldü. 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız