Altın ve örnek öğrenciler ödüllendirildi

Erdemliler Derneği’nin gelenekselleşen özgün projelerinden olan Altın ve Örnek öğrenciler ödül töreni Çilimli’de gerçekleştirildi.

Altın ve örnek öğrenciler ödüllendirildi
13.06.2022 - 10:27
İHA

Çilimli Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılan törende, salgın sebebiyle tespit edilen ve yapılamamış olan 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi ile 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi altın ve örnek öğrencileri ödüllendirildi. Okulların öğrenci davranışlarını değerlendirme kurulları tarafından, öğrencilerden beklenen davranışları belirten İlköğretim kurumları yönetmeliğinin 52. maddesi uyarınca belirlenen öğrencilerin ödüllendirildiği törene katılan öğrenciler kadar veliler de heyecanlıydılar.

Kur-anı Kerim tilaveti ile başlayan program, ödül törenlerinden görüntülerin yer aldığı slayt sunumu ile devam etti. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karadayı’nın açılış konuşması ve akabinde eski altın öğrencilerden Ö.K.’nin o döneme ait duygu ve düşüncelerini ifade ettiği ve öğrencilere tavsiyelerini içeren konuşmadan sonra ödüllerin dağıtımına geçildi. 

Altın öğrenciler için hazırlanan altın öğrenci belgesi, altın ve hediye paketleri törende yer alan protokol üyeleri tarafından verildi. Öğrencilerin sevinçlerinin ve velilerin ise gururlarının gözlerinden okunduğu tören hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız