Fırıncıların engelleme çabaları işe yaramadı

Düzce Fırıncılar Odası ile anlaşmaya varamayan Düzce Belediyesi, halka ucuz ekmek sunmak üzere ekmek alım ihalesine çıkıyor.

Fırıncıların engelleme çabaları işe yaramadı
13.06.2022 - 18:00
Güncelleme 13.06.2022 - 20:53
Özel Haber

Düzce Belediyesi, ucuz ekmek satışına hazırlanıyor. Şehrin belirli noktalarına konuşlandırılarak vatandaşların ucuz ekmek alabilmelerini sağlayacak olan halk ekmek satış büfeleri imalatı Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hızlı bir şekilde yapılırken, ekmek satışlarının da yakında başlaması bekleniyor.

Anlaşma yapılan fırınlar üzerinden üretilecek ekmeklerin en kolay şekilde vatandaşla buluşmasını sağlamayı hedefleyen belediye, maliyetine satışlarla hem fırıncı esnafının hem de vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamamasını hedeflemişti. Ancak Düzce Fırıncılar Odası ile yapılan görüşmelerden bir türlü sonuç alamayan Düzce Belediyesi, satın alma yoluna gidecek. İhalenin önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi. İhale detaylarının ise yakında açıklanması bekleniyor.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız