Eski Bolu Caddesi asfaltlanıyor

Düzce Belediyesi şehrin dört bir yanında başlattığı asfalt serim ve yama çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kazınan Eski Bolu Caddesinin asfalt serimine kısa süre sürede başlanırken ekipler sabaha kadar çalıştı.

15.06.2022 - 17:06
Güncelleme 15.06.2022 - 17:15
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Düzce’nin bozuk olan yollarını düzeltmek için kararlı bir şekilde durmadan çalışıyor. Vatandaşlardan gelen bozuk yol taleplerini değerlendiren ve programa alan Düzce Belediyesi, kısa süre içinde kentin önemli caddelerinde asfalt serimlerine başladı. Geçtiğimiz hafta Servet Bucurgat Caddesi asfaltlanırken bu hafta da Eski Bolu Caddesinde asfalt serim çalışması başlatıldı.

Kısa sürede yolun asfaltlanarak trafiğe açılmasını isteyen Düzce Belediyesi ekipleri, Eski Bolu Caddesinde sabaha kadar hiç durmadan çalıştı. Yaklaşık 3 kilometre olan Eski Bolu Caddesinin tamamı asfaltlanarak sürücülerin şikâyetleri giderilecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız