Erdemliler’den 7. proje

Erdemliler Derneği’nin, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından 2022 yılı proje duyuruları kapsamında müracaat ettikleri bir projeleri daha kabul edildi.

Erdemliler’den 7. proje
16.06.2022 - 16:17
Haber Merkezi

SİVİL Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenmesine karar verilen projeyle, toplumun tüm kesimlerine hitap eden ve sosyal, kültürel, sportif ve çevre çalışmalarını içeren bir dizi etkinliklerin gerçekleştirileceği “Kuşaklar Buluşuyor” isimli proje hayata geçiriliyor.

Erdemliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Proje Koordinatörü Hasan Karadayı, Düzce Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürlüğünde protokolü imzalanan projeyle alakalı olarak şunları söyledi: “Hamd olsun Allah’a. Bu bizim ulusal bazda desteklenen 7. projemiz.  2012 yılında gerçekleştirdiğimiz ilk projemizden bu yana Erdemliler Derneği olarak İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü, Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen projelerimizle toplumumuzun kültürel değerlerinden, bağımlılığa, geleneklerden, kuşaklar arası iletişime kadar birçok alanda çalışmalar gerçekleştirdik. 7. Ulusal projemiz olan Kuşaklar Buluşuyor isimli projemizle toplumumuzun dezavantajlı kesimleri de dahil olmak üzere genç, yetişkin ve (dede-nine) büyüklerimizle bir araya gelerek kuşaklar arası iletişimi arttırmayı, çevreden, kültüre, sosyal ve sportif faaliyetlere kadar bir dizi faaliyetler gerçekleştirerek kaliteli ortak zaman geçirmeyi hedefliyoruz. Hepimize hayırlı olsun. Rabbim mahcup etmesin.”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız