1.000 TL bağış şartıyla uzlaştılar

Selebral Palsi (SP) hastası Yusuf Ege Karagüllüoğlu için başlatılan bağış kampanyasına 1.000 TL bağış yapmak koşuluyla uzlaştılar.

1.000 TL bağış şartıyla uzlaştılar
17.06.2022 - 15:56
Haber Merkezi

Düzce’ de yaşayan İ.D isimli şahıs motosikletiyle seyir halinde iken, otomobiliyle kendisine çarparak yaralanmasına neden olan şüpheli P.K.’dan şikayetçi oldu. Bunun üzerine şüpheli P.K. hakkında taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma suçundan soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında, yaşanan trafik kazasında şüpheli P.K.’nın kusurlu bulunması ve dosya konusu olan taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma suçunun uzlaşma kapsamında olması nedeniyle olay Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaşma Bürosuna yönlendirildi.

Uzlaştırmacı tarafından müşteki İ.D ile yapılan görüşmede, şüpheli P.K.’nın SP (Selebral Palsi) hastası Yusuf Ege Karagüllüoğlu adına başlatılan bağış kampanyasına 1.000 TL bağış yapmak koşuluyla uzlaşabileceklerini talep etmesi üzerine, uzlaştırmacı taraf şüpheli P.K. ile görüşmelerde bulundu. P.K.’nın bağışta bulunmayı kabul ederek yardım hesabına 1.000 TL bağışta bulunması neticesinde  dosyada  uzlaşma sağlanarak, tarafların arası gönüllü olarak barışçıl yollarla çözüme kavuşturuldu ve toplumsal barışa katkı sağlandı.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız