Özlü'den çalışmalara yakın markaj

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü hafta içi devam eden yoğun mesaisini haftasonu da saha çalışmaları ziyaretleri ile sürdürüyor. “Eski Düzce Fotoğrafları Sergisi”ni ziyaret ederek hafta sonu mesaisine başlayan Başkan Özlü, ardından Millet Bahçesindeki peyzaj çalışmaları ve otobüs durağı imalat aşamalarını yerinde inceledi.

Özlü'den çalışmalara yakın markaj
18.06.2022 - 15:27
Haber Merkezi

Hafta içi yoğun mesaisini hafta sonu da sürdüren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü saha çalışmalarını yerinde inceliyor. Kentte devam eden ve planlanan projelerin takibi için Ankara ve Düzce arasında mekik dokuyan Başkan Özlü tempoyu hafta sonu da düşürmüyor.

Başkan Özlü, haftanın 7 günü kesintisiz devam eden belediye çalışanlarını ziyaret ederek özverili çalışmalarından dolayı ekipleri tebrik etti. Hafta sonu mesaisine Millet Bahçesi ile başlayan Özlü, geçtiğimiz gün Düzce'nin tarihine fotoğraflarla ışık tutan Nuri Çetin'in arşivinden çıkan Düzce fotoğraflarını inceledi. Kültür İşleri Müdürlüğünün organizasyonu ile açılan fotoğraf sergisine tüm Düzcelileri davet eden Başkan Özlü, "Düzceli hemşehrimiz Nuri Çetin’in zengin arşivini Millet Bahçesi’nde vatandaşlarımızla buluşturduk. İlimizin tarihine fotoğraflarla tanıklık edelim"diye konuştu.

 

MİLLET BAHÇESİ CIVIL CIVIL

Eski Düzce Fotoğrafları sergisinin ardından yine Millet Bahçesinin daha güzel ve estetik görünümlü olması için çiçek dikimi yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı personeli ziyaret ederek sohbet eden Özlü, kentin rengârenk çiçek bahçesine dönüşmesini sağlayan çalışanlara teşekkür etti.  Başkan Özlü, Milletin Bahçesinin birbirinden güzel çiçeklerle cıvıl cıvıl olduğunu ve ortal yaşam alanlarının vatandaşların mutluluk ve huzur bulacağı alanlar olmaya devam edeceğini kaydetti.

 

KAPALI OTOBÜS DURAĞININ SON HALİNİ İNCELEDİ

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünün, Belediyenin öz kaynakları ile üretilen yeni otobüs durağını da ziyaret eden Başkan Özlü, belediye olarak kullanım ömrünü tamamlamış malzemeleri değerlendirmeye devam edeceklerini belirtti. Eski konteyneri modern otobüs durağına dönüştüren Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nün çalışmalarını inceleyen Başkan Özlü, "Şehrimiz için tüm imkanlarımızı kullanarak tasarrufu da elden bırakmadan yenililkler kazandırıyoruz. Kapalı otobüs durağı da bunun son örneğidir. Eskimiş atıl durumdaki konteynerı durak haline getirdik. Daha önce de eski demirlerden ferforjeler yapmıştık. Vatandaşımızın bir kuruşunu heba etmeden hizmet ediyoruz" ifadelerinde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gece gündüz demeden çalışan tüm belediye ekiplerine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız