Evcek'ten örnek davranış

Düzce’nin Çiftlik Köyü’nde bulunan ve 2016 yılından bu yana pansiyon işletmeciliği ve kır bahçesi olarak hizmet veren Evcek Köy Yaşam Alanı, şehit ailelerinin düğün, sünnet ve nişan gibi cemiyetlerinde ücretsiz kapılarını açacak.

Evcek'ten örnek davranış
23.06.2022 - 16:25
Güncelleme 23.06.2022 - 19:10
Haber Merkezi

Tesis işletmecileri Serdar Samet Kubilay ve Ömer Faruk Kubilay, şehit çocukları ve birinci derece diğer yakınlarının Salı, Çarşamba ve Perşembe günü yapacakları cemiyetlerinde mekan ücreti talep etmeyeceklerini ifade ederek, “Onlar bizim için canlarını feda ettiler. Arkalarında ana, baba, eş, evlat, kardeş bıraktılar. Bizlerin de görevi onların emanetlerine sahip çıkmak. Şehit ailelerinin acısı nasıl paylaşılıyorsa, mutluluklarının da paylaşılması lazım. Onların mutluluklarına katkı sağlamak istedik. Bu kapsamda 1000 kişilik kır düğün salonumuz şehit ailelerine ücretsiz hizmet verecek. Bir kez daha şehitlerimize rahmet diliyorum. Ailelerine de sabır diliyorum” şeklinde konuştu.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız