Kur'an hatmi programı düzenlendi

Yayakbaşı köyü halkı, geçmişten günümüze vatanı korumak uğruna hayatını feda etmiş tüm şehitlerimize vefa borcunu ödemek adına Kur’an Hatmi programı düzenledi.

Kur'an hatmi programı düzenlendi
24.06.2022 - 16:15
Güncelleme 24.06.2022 - 18:05
Haber Merkezi

Düzce’ye bağlı Yayakbaşı Köyü’nde gönülleri fetheden bir organizasyon yaşandı. Köy halkı tarafından şehitlerimize ve bizlere bu güzel  vatanı emanet bırakan ecdadımıza bir vefa borcu olarak 110 Kur’an Hatmi okundu.

Hatimlerin tamamlanmasının ardından Düzce İl Müftüsü Rüstem Can, Düzce Merkez Büyük Cami ve Merkez Cedidiye Cami Görevlileri İsmail Baş ve İslam Mutlu Hocaların da katılımıyla gerçekleşen programda İl Müftüsü Rüstem Can tarafından hatim duası ve helva ikramı yapıldı.

Köy muhtarı Hayrettin Koç ve köy halkı, “Şehitlerimiz ve ecdadımız için ne yapsak az, en azından bir vefa borcu olarak onlara Kur'an okuyup dua etmek istedik” derken, böyle etkinliklere öncülük ettiği için de Yayakbaşı Köyü Camii İmamı Ayhan Yüksel’e çok müteşekkir olduklarını, bu etkinliklerin birlik beraberliğe büyük katkısı olduğunu belirterek, memnuniyetlerini dile getirdiler. 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız