Emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sağlıkta kalite standartları değerlendirilmesinde 100 üzerinden 97,09 puan alarak sunduğu kaliteli sağlık hizmet anlayışını bir kez daha tescilledi.

Emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum
25.06.2022 - 12:06
Haber Merkezi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanlığı tarafından 2-3 Haziran 2022 tarihinde yapılan Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) değerlendirmesinden 97,9 puan alarak sunduğu kaliteli hizmet anlayışını bir kez daha tescilledi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin her zaman sağlıkta hasta ve çalışan odaklı iyileştirme çalışmalarını mevcut sistemin bir adım ötesine taşıyarak vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti sunma noktasında çalışmalarını devam ettirdiğini belirten Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, bu başarıda, kurumda yerleşen güçlü bir ekip ruhunun da büyük öneminin olduğunu vurgulayarak, “Hastanemizdeki sağlık hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde özenle sunan ve bu değerlendirme sürecinde büyük katkı sağlayan başta Hastane Başhekimi Op. Dr. Volktan Temi ve diğer sağlık yöneticilerimiz ile birlikte kalite birimi çalışanlarımıza, birim sorumlularımıza ve elde ettiğimiz kaliteye ulaşmada emeği geçen tüm personellerimize emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız