“Şehre bu kadar yakın bir yere gömülmesini doğru bulmuyorum”

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, selden telef olan kanatlı hayvanların şehre yakın bir konuma gömülmesine tepki gösterdi.

5.07.2022 - 10:58
Güncelleme 5.07.2022 - 14:23
Haber Merkezi

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, geçtiğimiz günlerde yaşanan sel afetinde telef olan tavukların Küçük Ahmetler köyünde oluşturulan havuzlara gömüldüğünü söyleyerek, bunu doğru bulmadığını söyledi.

Sıracevizler köyünden vatandaşların şikayeti üzerine bölgeye gittiklerini belirten Cemşit; “Sel nedeni telef olan hayvanların şehir merkezine bu kadar yakın bir yer seçilip gömülmesi, felaketin başından beri yönetim sıkıntısını bir kez daha ortaya koymuştur. Sıracevizlerde inanılmaz bir koku hakim, vatandaşlar çok tepkili, yöneticiler yer yokmuş gibi merkeze birkaç dakika mesafedeki yere bu işlemi neden yapıyorlar? Yerleşim alanlarından uzak bir yer bulamadınız mı? İnsanlar bu sıcakta kapılarını, camlarını açamıyorlar. Telef olan hayvanlar Vali Bey’in veya Faruk Bey’in evinin önüne gömülse acaba ne derlerdi? Ciddiyetsiz yapılan her işin ceremesini vatandaşlarımız çekiyor. Şehrin idaresinde daha akılcı yöntemlerle hareket edilmesini tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız