Bayramın ilk gününde 140 hisse dağıtıldı

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, vatandaşların Kurban Bayramı münasebetiyle kestikleri kurban etlerini ihtiyaç sahipleriyle buluşturudu. Müdürlük, bayramın ilk günü kurban etlerini paylaşmak isteyen bağışçıların 140 hissesini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Bayramın ilk gününde 140 hisse dağıtıldı
9.07.2022 - 21:43
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, yılın 365 günü sürdürdüğü sosyal belediyecilik çalışmalarını özel günlerde de aksatmadan yerine getirmeye devam ediyor. 

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bu kapsamda, Kurban Bayramı münasebetiyle kurban kesen vatandaşların etlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarla buluşturuyor. 

3 araç ve 9 personel ile gün boyu çalışmalarını sürdüren ekipler, bir taraftan kendilerini arayan vatandaşların verdikleri kurban etlerini tek tek paketlerken, saha da bulunan ekipler ise hazırlanan paketleri daha önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Kurban Bayramının ikinci günü olan 10 Temmuz 2022 Pazar (yarın) da devam edecek olan ve vatandaşların yoğun ilgi göstererek destek verdiği uygulama kapsamında, kurban etlerini gerçek ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak isteyen vatandaşlar 0 530 546 10 70 numaralı telefon üzerinden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilecek.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız