Kurban Bayramımız kutlu olsun

Bayramlar; millet olarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi paylaştığımız özel günlerdir. Bu mübarek Kurban Bayramı’nın da anlamına uygun bir hoşgörü ortamı içerisinde geçirilmesini diliyorum. Bayramı dayanışma ruhumuzu ve kardeşlik hukukumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görelim. Komşularımızı, akrabalarımızı, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesizleri, ihtiyaç sahiplerini ziyaret edelim, onlara sevgi ve şefkatimizi gösterelim.

Kurban Bayramımız kutlu olsun
10.07.2022 - 09:21
Haber Merkezi

Memleketim Düzce’nin de içinde bulunduğu Batı Karadeniz Bölgesi’nde yaşanan sel felaketi, hepimizi derinden üzmüştür. Devlet ve millet olarak bu felaketin açtığı yaraları sarmak için yoğun çaba içerisindeyiz. Felaketin ilk anından itibaren başta ilgili kurumlar olmak üzere devletimiz ve kadirşinas milletimiz el ele vererek her zaman şahit olduğumuz dayanışma örneği sergiledi. Zararların telafisi için şu ana kadar önemli adımlar atıldı, atmaya da devam edeceğiz.

 

Böylesi felaketlerin bir daha yaşanmaması için her türlü önlemi almakta kararlıyız. Bu bayram gününde sel ve su taşkınlarından etkilenen tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Düzce’de felaketin yaşandığı bölgede çalışma yürütürken köprünün bir tarafının çökmesi sonucu kepçesiyle suya kapılan kepçe operatörü Okan Bayrak’ın bulunması için 9 gün gece gündüz demeden çalışan tüm ekiplere teşekkür ediyorum. Bu vesile ile ailesine tekrar başsağlığı ve sabır diliyorum.

 

Selin yaralarını sarmak için ilk andan itibaren desteklerini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,

 

İlimize bizzat gelen ve /veya süreci sürekli takip ederek bizleri yalnız bırakmayan Bakanlarımıza, ilgili kamu kurumlarının temsilcilerine, çalışanlarına ve gönüllülere yürekten teşekkür ediyorum.

 

Hac ibadetini yerine getiren hemşehrilerimi tebrik ederek ülkemize selametle dönmelerini temenni ediyorum.

 

Kurban Bayramı’nın tüm dünyamız için barışa, esenliğe ve huzura vesile olması ortak dileğimiz. Bu duygularla şehit ve gazi ailelerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Mübarek bayramın aziz milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini yüce Allah'tan diliyorum.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız