"Gelecek nesillerimize aktarmalıyız"

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin 6. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Keskin mesajında, FETÖ’cü hainlerin darbe girişimine geçit vermeyen milletimizin kahramanca mücadelesinin asla unutulmayacağını vurguladı.

"Gelecek nesillerimize aktarmalıyız"
14.07.2022 - 12:16
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Tarih boyunca devletimiz, vatanımız pek çok ihanet görmüştür. 15 Temmuz, bunlar içinde en kirli, en şeytani ve en kanlı ihanetlerden birisi oldu.

Hain terör örgütü FETÖ tarafından gerçekleştirilen bu hain darbe girişiminde  251 kahraman kardeşimiz şehit olmuş, 2 bin 196 vatansever kardeşimiz ise yaralanarak, gazi oldu.

15 Temmuz gecesi yapılan bu hain darbe girişiminde aralarında Cumhurbaşkanlığı Külliyemiz, TBMM, Emniyet ve MİT merkezlerimizin bulunduğu birçok stratejik kurumumuz adeta bir işgal ordusunun saldrısı altında kalmıştır.

O ihanet gecesinde milyonlarca vatandaşımız adanmışlık bilinci ile kendi hayatlarını milletimizin ve devletimizin bekası için gözden çıkarmıştır. FETÖ’cü hainlerin darbe girişimine  geçit vermeyen milletimizin kahramanca mücadelesi asla unutulmayacak.

15 Temmuz millet destanı, gelecek nesillerimiz tarafından tarihi bir direniş ve izzet mücadelesi olarak hatırlanacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle al bayrağımız uğruna toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi ve 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum. FETÖ’cü hainlerin bu ihanetini asla unutmamalı, 15 Temmuz ruhunu sürekli diri tutarak yapılan bu ihaneti gelecek nesillerimize aktarmalıyız” dedi. 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız