Genç Erdemliler eğitimde

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ve Erdemliler Derneği tarafından gerçekleştirilen “Kuşaklar Buluşuyor” projesinin ekip eğitimleri başladı.

Genç Erdemliler eğitimde
18.07.2022 - 10:17
Haber Merkezi

Proje Koordinatörü Hasan Karadayı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “01 Temmuz itibariyle uygulama çalışmaları başlayan projenin ekip liderleri eğitiminden sonra sahada çalışmaları gerçekleştirecek genç ekip üyelerinden genç delikanlılarla eğitimlere başladık. Genç bayan ekiplerinin de eğitiminden sonra ekip üyelerimizin aileleri ile farkındalık yürüyüşünde bir araya geleceğiz. Sosyal, kültürel, spor ve çevre ekiplerimiz ebeveynleri ve büyük anne, büyük baba, dede, nine gibi üst kuşakları ile birlikte etkinlikler gerçekleştirecekler. Bu projeyle gençlerimizi sadece ebeveynleri ile kaliteli vakit geçirtmek değil üç kuşak bir arada sosyal kültürel, spor ve çevre ile fayda üreten etkinlikler gerçekleştirmelerini sağlayacağız. Bugün proje ofisine çevirdiğimiz dernek merkezimizde kahvaltıyla başlayan eğitimlerde 5 ayrı etkinlik grubu oluşturduk. Grup liderleri rehberlik yapacakları ekipleri ile buluştular ve sürece dair planlamalar yaptılar. Salon eğitiminden sonra her grup lideri ekibi ile ayrı toplantı gerçekleştirerek eylem planlarını ve takvimlerini belirlediler. Bundan sonra projemizin saha çalışmaları başlıyor inşallah toplumun tüm kesimlerine dokunan etkinlikler icra edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Hatıra fotoğrafları çekilmesi ve dondurma ikramı ile eğitim programı sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız