Açık hava sinema şenliği başlıyor

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikler artarak devam ediyor. Çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla daha önce Millet Bahçesindebaşlayan açık hava sinema şenliği Bahçeşehir’e taşınıyor. 3 anime filmi çocuklarla Bahçeşehir Etkinlik Alanında çocuklarla buluşturuluyor.

Açık hava sinema şenliği başlıyor
19.07.2022 - 16:11
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Düzcelilerin sinema keyfini açık havada çıkarması için farklı etkinlik alanlarını kullanmaya başladı. Özellikle sinemaya gidemeyen çocukları düşünen Düzce Belediyesi, açık hava sineması ile çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Miniklerin hayal güçlerinin gelişmesine de katkıda bulunması düşünülen açık hava sinema günleri 3 gün boyunca Bahçeşehir etkinlik alanında gerçekleşecek.

 

Gişe rekorları kıran birbirinden eğlenceli 3 anime film çocuklarla Bahçeşehir Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek. 20 Temmuz Çarşamba günü Arabalar, 21 Temmuz Perşembe Buz Devri 3 ve 22 Temmuz Cuma günü ise Şirinler Kayıp Köy filmleri saat 21.15 itibariyle çocuklarla buluşacak.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız