Başkan Özlü’nün misafiri oldular

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve Genel Koordinatör Vahap Munyar’ı ağırladı. Başkan Özlü ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan heyet, kazı çalışmalarının sürdüğü Prusias Ad Hypium antik kentini hayranlıkla inceledi.

Başkan Özlü’nün misafiri oldular
19.07.2022 - 16:22
Güncelleme 19.07.2022 - 16:44
Haber Merkezi
1

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir dizi temaslarda bulunmak için kente gelen Dünya Gazetesi yöneticileri ile bir araya geldi.

Başkan Özlü, ilk olarak Mutfak Sanatları Merkezi (MSM)’de ağırladığı Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve Genel Koordinatör Vahap Munyar’a işletmenin kuruluşu başta olmak üzere misafirlerine sunduğu yöresel lezzetlere yönelik bilgi verdi.

Ardından Başkan Dr. Faruk Özlü’nün de katılımıyla Konuralp Antik Kentinde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden heyet, arkeologların anlatımı eşliğinde tarihi alanı gezdi.

Arkeologların bölgenin tarihine yönelik anlatımlarını not alan heyet, hayranlıklarını Başkan Özlü ile paylaşarak, antik tiyatroyu Türkiye ve Dünya mirasına kazandırma adına yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür etti.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aydın
    Aydın
    20.07.2022 08:21

    Siz hiç osmanlı mirasını ortaya çıkaran yunanlı gördünüz mü

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız